A free template from Joomlashack

A free template from Joomlashack

EDUROAM

EDUROAM

SIO 2020

SIO 2020

ŠOLSKA PREHRANA

Advertisement

UTRINKI V SLIKI

OBRAZEC ZA PRIJAVO


Pozabljeno geslo?

ŠTEVEC OBISKOVALCEV

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanes
mod_vvisit_counterVčeraj
mod_vvisit_counterTa teden
mod_vvisit_counterTa mesec
mod_vvisit_counterVsi1

PRISOTNI NA STRANI

Prisotnih 1 gost prijavljenih

DOBRODOŠLI!

Domov
Slikarski EX TEMPORE V Moravčah PDF Natisni E-pošta
Prispeval: Barbara Petkovšek   
etrtek, 06. junij 2019
V sredo, 8. maja 2019 so se tri devetošolke naše šole udeležile 23. mednarodnega likovnega ex tempora, ki ga je organizirala OŠ Jurija Vege Moravče in je potekal pri gradu Krumperk in Jamarskim domom na Gorjuši.
V letošnjo temo je bilo  vključeno vse, kar je v zvezi z gradovi, grajskim življenjem, skrivnostnim življenjem v jamah in ob njih. Motiv za slikanje je bil lahko domišljijski, naravna ali kulturna dediščine Domžalsko Moravškega krasa.
Zbralo se je preko 70 učencev in 25 mentorjev iz slovenskih šol, dela pa so prispela tudi iz 7 drugih držav. Med 219 deli je bilo podeljenih več priznanj, od katerih je bronasto prejela učenka naše šole Lara Mikuž. Čestitamo.

 
< Nazaj   Naprej >
Joomla Templates by Joomlashack