A free template from Joomlashack

A free template from Joomlashack

EDUROAM

EDUROAM

SIO 2020

SIO 2020

ŠOLSKA PREHRANA

Advertisement

UTRINKI V SLIKI

OBRAZEC ZA PRIJAVO


Pozabljeno geslo?

ŠTEVEC OBISKOVALCEV

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanes
mod_vvisit_counterVčeraj
mod_vvisit_counterTa teden
mod_vvisit_counterTa mesec
mod_vvisit_counterVsi1

PRISOTNI NA STRANI

Prisotnih 1 gost prijavljenih

DOBRODOŠLI!

Domov
Likovna razstava - Plakat miru PDF Natisni E-pošta
Prispeval: Administrator   
sreda, 01. februar 2017
V letošnjem šolskem letu smo se odzvali povabilu Lions kluba Idrija na mednarodno akcijo Plakat miru. V družbi osnovnih šol iz Idrije, Spodnje Idrije in Cerknega smo v začetku januarja v razstavišču Galerija Magazin v Idriji pripravili dobrodelno razstavo najboljših plakatov, ki so jih ustvarili učenci, stari od 11 do 14 let. Na naši šoli so sodelovali vsi učenci 7. in 8. razreda, ki so ustvarjali na temo »praznovanje miru«.
Razstava je bila prodajna, zbrana sredstva pa bodo namenjena sodelujočim osnovnim šolam za pomoč otrokom. Z otvoritvijo razstave, na kateri je sodelovalo 57 likovnih del iz vseh štirih šol, so bila podeljena tudi priznanja avtorjem najboljših del.
Najboljše delo iz naše šole je po izboru komisije naslikala Lara Mikuž iz 7. razreda, ki je sodelovala tudi na izboru na državni ravni. Podeljena so bile še tri nagrade, ki so jih prejele Daša Mlakar iz 7. razreda ter Neja Rudolf in Kristina Tominec iz 8. razreda.
Originalne plakate vseh naših sodelujočih učencev si lahko do 9. februarja ogledate na spodnjem hodniku naše šole.

Mentorica Barbara Petkovšek
 
< Nazaj   Naprej >
Joomla Templates by Joomlashack